26. ROCZNICA ERYGOWANIA NASZEJ PARAFII

2014-01-01 16:34:05, komentarzy: 0

W Nowy Rok 1 stycznia 2014 roku obchodziliśmy 26. rocznicę erygowania naszej Parafii. Z tej okazji na Mszy świętej o godzinie 9.30 zebrała się uroczysta asysta liturgiczna. Eucharystia rozpoczęła się uroczystym procesyjnym wejściem przy woni kadzidła i świetle świec. Liturgii przewodniczył Ksiądz Proboszcz, sprawując ją w intencji całej Wspólnoty Parafialnej. Wygłosił także Słowo Boże, podkreślając znaczenie przypadającej w ten dzień Uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki oraz podniosłość obchodów rocznicy powstania Parafii. Po Mszy świętej odbyło się wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do bł. Michała Kozala, patrona Parafii.

Serdecznie dziękuję wyznaczonym ministrantom, którzy wzorowo wypełnili swoją służbę przy tej asyście.

Zobacz zdjęcia

 

 

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj