I PIŁKARSKI TURNIEJ SŁUŻBY LITURGICZNEJ NASZEJ PARAFII

2014-05-11 20:28:16, komentarzy: 0

W sobotę 10 maja na parafialnym boisku odbył się I Piłkarski Turniej Służby Liturgicznej naszej Parafii. Członkowie LSO zostali podzieleni na cztery drużyny i rozgrywali mecze systemem każdy z każdym. Pojedynki były bardzo wyrównane, połowa z nich kończyła się bezbramkowym remisem. Na koniec, aby rozstrzygnąć kto będzie zwycięzcą, rozegrana została seria rzutów karnych. Po zakończonych piłkarskich zmaganiach odbyło się wspólne ognisko, do którego dołączyli także nasi kapłani. Na koniec Prezes LSO, organizator turnieju wręczył wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy, a zdobywcom pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca medale.

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, dzięki którym turniej mógł się odbyć. Najpierw Panu Bogu za słońce i ładną pogodę (bo przed południem chmury i deszcz nie napawały optymizmem). Następnie Księdzu Proboszczowi za patronat nad turniejem i księdzu Piotrowi za fachową pieczę nad ogniskiem. Dziękujemy także Państwu Wiolecie i Przemysławowi Degórskim za drewno na ognisko, Pani Katarzynie Bartkowiak za pieczywo, Państwu Justynie i Tomaszowi Poremskim za napoje, Panu Markowi Bartkowiczowi za skoszenie trawy na boisku oraz Panu Bartłomiejowi Szafrańskiemu za "fachowe oko" i pomoc przy ognisku. Dziękujemy również wszystkim Rodzicom, którzy przyszli kibicować swoim pociechom oraz towarzyszyli nam przy ognisku. Ogromne podziękowania kierujemy także do Kacpra Przybylskiego - głównego sędziego turnieju, a także do fotografów - Agaty Maćkowiak i Juliana Nowakowskiego. Bóg zapłać!


Runda I   Rewanże  
Numery drużyn Wynik meczu Numery drużyn Wynik meczu

1-3

2-4

1-2

3-4

1-4

2-3

0:0

1:0

1:2

2:0

1:1

0:0

3-1

4-2

2-1

4-3

3-2

4-1

0:0

0:3

0:0

0:2

0:0

2:2

Dogrywka - rzuty karne

Drużyna 2 vs. Drużyna 3 - 2:1

 

I miejsce - Drużyna 2 w składzie: Eryk Błachowiak (K), Darek Grześkowiak, Krzysztof Haławski, Łukasz Majchrzak, Bartek Poremski

II miejsce - Drużyna 3 w składzie: Mikołaj Poremski (K), Kamil Grzechowiak, Adam Bartkowiak, Maks Koronka, Dominik Szczepański

III miejsce - Drużyna 1 w składzie: Jakub Zalas (K), Mateusz Bartkowicz, Tymek Szafrański, Piotr Eichstaedt, Mikołaj Recki

IV miejsce - Drużyna 4 w składzie: Michał Zobel (K), Kacper Centka, Jakub Nowakowski, Adam Przybylski

 

Najlepszym bramkarzem został Mikołaj Recki, a królem strzelców Mikołaj Poremski.

 

Sędzia - Kacper Przybylski

 

Zobacz zdjęcia

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj