II PIŁKARSKI TURNIEJ SŁUŻBY LITURGICZNEJ NASZEJ PARAFII

2014-06-21 21:48:39, komentarzy: 0

W piątek 20 czerwca odbył się II Piłkarski Turniej Służby Liturgicznej naszej Parafii. O godzinie 19.00 ministranci spotkali się na parafialnym boisku, gdzie odbyło się losowanie drużyn. Zawodnicy zostali podzieleni na trzy drużyny i rozegrali mecze systemem "każdy z każdym". Sędziował je Pan Arkadiusz Koronka, profesjonalny sędzia, dzięki czemu uniknęliśmy kłótni i sporów dotyczących sędziowania. Równolegle odbywał się grill, gdzie zarówno ministranci, jak i rodzice smażyli kiełbaski.

Po zakończonych meczach odbyła się ceremonia wręczenia medali i dyplomów. Ministranci wręczyli także prezent-niespodziankę Prezesowi LSO Rafałowi Wojciechowskiemu z okazji jego zbliżających się urodzin. Składamy serdeczne Bóg zapłać Panu Koronce za profesjonalne sędziowanie. Dziękujemy także Panu Bartłomiejowi Szafrańskiemu za fachową pieczę nad grillem oraz wszystkim rodzicom za przybycie i wsparcie organizacji turnieju.

 

Zobacz zdjęcia

 

Drużyny:

Drużyna 1 - Kamil Grzechowiak (K), Mikołaj Poremski, Adam Przybylski, Jakub Nowakowski, Łukasz Majchrzak

Drużyna 2 - Darek Grześkowiak (K), Eryk Błachowiak, Max Koronka, Piotr Eichstaedt, Maciej Rakowski

Drużyna 3 - Kacper Centka (K), Krzysztof Haławski, Dominik Szczepański, Mikołaj Recki, Tymek Szafrański, Miłosz Mizerka

 

Wyniki:

Drużyna 1 - Drużyna 2 0:1

Drużyna 1 - Drużyna 3 0:0

Drużyna 2 - Drużyna 3 0:3

Mecz o II miejsce

Drużyna 1 - Drużyna 3 1:0


Tabela:

I - Drużyna 2 6 pkt

II - Drużyna 1 4 pkt

III - Drużyna 3 1 pkt


Sędzia - p. Arkadiusz Koronka 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj