LSO PODBIJA LECHA

2015-04-20 17:18:36, komentarzy: 2

W Niedziele Miłosierdzia 12 kwietnia o godzinie 15.30 pod przewodnictwem ks. Marcina zwartą grupą wyruszyliśmy spod domu zakonnego do Poznania. Naszym miejscem docelowym był Inea Stadion przy ul. Bługarskiej gdzie nasza drużyna Lech Poznań miała rozegrać mecz z Kielecką Koroną.

Całemu spotkaniu „pikanterii” dodawał fakt, że w przypadku wygranej Kolejorz wskakiwał na pierwsze miejsce w tabeli. Od pierwszej minuty meczu razem z dwudziestoma pięcioma tysiącami kibiców zaczęliśmy żywo dopingować naszą Drużynę. Po pierwszej połowie, mimo licznych okazji ze strony obu drużyn wynik pozostawał bezbramkowy. W drugiej połowie Lech przejął inicjatywę  i pierwszy strzelił bramkę, co wywołało euforię wśród wszystkich kibiców. W dalszej części meczu Kielczanie zdołali wyrównać i taki wynikiem zakończyło się spotkanie. Po meczu zadowoleni z wizyty na robiącym wrażenie stadionie Lecha wróciliśmy do naszych domów. 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Joanna 17:43, 20 kwietnia 2015

    domu zakonnego???

    Odpowiedz
  • Admin 15:55, 23 kwietnia 2015

    Dokładnie spod domu zakonnego. Parafia jest prowadzona przez Księży Michalitów i plebania jest równocześnie domem zakonnym.

    Odpowiedz
Kreator stron internetowych - przetestuj