PODSUMOWANIE ROKU

2015-06-20 12:29:38, komentarzy: 0

W sobotę 20 czerwca odbyło spotkanie na zakończenie roku pracy i formacji w LSO naszej parafii. Na plebanii spotkali się ministranci, lektorzy i lektorki.

Przy kawie, herbacie, napojach i różnych słodkościach podsumowany został cały rok, pełen w wiele wyjątkowych wydarzeń. W trakcie spotkania głos zabrał prezes LSO Kacper Przybylski, który podziękował ministrantom za gorliwą służbę. Następnie kilka słów do zgromadzonych skierował także opiekun ministrantów ks. Marcin. Po tych krótkich wystąpieniach nadszedł moment najważniejszy dla ministrantów – ogłoszenie punktacji generalnej za służenie w roku szkolnym 2014/2015. Na podium stanęli – Jakub Nowakowski, drugie miejsce zajął – Adam Przybylski, pierwsze – Tymoteusz Szafrański. Zwycięzcy otrzymali wspaniałe nagrody. Pozostali ministranci otrzymali słodkie upominki.

Z całego serca jeszcze raz dziękujemy wszystkim ministrantom za gorliwą i pilną posługę przy ołtarzu. Dziękujemy również rodzicom za przyniesienie słodkości na to spotkanie. Bóg zapłać!

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj