SPORTOWE SUKCESY CZYLI POMYŚLNY DLA NAS TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ

2014-02-14 18:45:48, komentarzy: 2

W piątek 14 lutego odbył się I Dekanalny Turniej Piłki Halowej zorganizowany przez Duszpasterstwo Służby Liturgicznej dekanatu Gniezno I. Do rozgrywek nasza Służba Liturgiczna przygotowywała się przez całe ferie. Chłopacy uczestniczyli w kilku treningach w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Bogusławy Młodzikowskiej. W dzień turnieju o godzinie 10.00 w hali GOSiRu na terenie byłych koszar przy ulicy Wrzesińskiej spotkali się ministranci i lektorzy z gnieźnieńskich parafii: bł. Michała Kozala, św. Wawrzyńca, Matki Bożej Zbawiciela, oo. Franciszkanów oraz z Żydowa(tylko lektorzy). Uroczystego otwarcia dokonał Dekanalny Duszpasterz LSO ks. Sebastian Huebner oraz organizatorzy z ramienia Dekanalnej Rady LSO - Hubert Binarsch i Krystian Banaszak. Mecze odbywały się na przemian w kategorii młodszej i starszej. Nasi lektorzy mieli bardzo udany dzień, gdyż na osiem rozegranych meczy sześć wygrali, jeden zremisowali i jeden przegrali. Takie wyniki spowodowały, że nasza reprezentacja zdobyła I miejsce. Ministranci musieli bardziej walczyć o wysoką pozycję. Na sześć rozegranych meczy wygrali trzy, zremisowali jeden i przegrali dwa co dało im ostatecznie II pozycję. Wśród ministrantów pozostał niedosyt, zwłaszcza, że jedna porażka była zupełnie banalna i niepotrzebna. Nie mniej jednak wyniki zdobyte zarówno przez ministrantów, jak i przez lektorów są powodem do ogromnej radości i satysfakcji. Na koniec turnieju zwycięzcom wręczone zostały puchary oraz przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia i podziękowania. W tym roku szkolnym to już drugi turniej, w którym uczestniczymy i kolejny raz przywieźliśmy ze sobą puchar. Oby tak dalej! W czasie rozgrywek powstała idea wspólnych sportowych rozgrywek, które będą organizowane przez Dekanat Gniezno I i nasz Parafialny Klub Sportowy "Kozal Gniezno". 

 

Wyniki meczy naszej Parafii:

Ministranci

Kozal Gniezno - MB Zbawiciela 0:1

Wawrzyniec - Kozal Gniezno 0:3

Kozal Gniezno - Franciszkanie 1:3

runda rewanżowa

MB Zbawiciela - Kozal Gniezno 0:0

Kozal Gniezno - Wawrzyniec 1:0

Franciszkanie - Kozal Gniezno 0:3

 

Lektorzy

Kozal Gniezno - Żydowo 1:0

MB Zbawiciela - Kozal Gniezno 4:1

Kozal Gniezno - Franciszkanie 2:0

Wawrzyniec - Kozal Gniezno 1:2

runda rewanżowa

Żydowo - Kozal Gniezno 0:3

Kozal Gniezno - MB Zbawiciela 1:0

Franciszkanie - Kozal Gniezno 1:2

Kozal Gniezno - Wawrzyniec 1:1

 

Reprezentacja naszej Parafii

Ministranci

Mateusz Bartkowicz (B), Eryk Błachowiak, Piotr Eichstaedt (R), Kamil Grzechowiak, Darek Grześkowiak, Jakub Zalas (K)

Lektorzy

Karol Mikołajczak (K), Wojtek Mikołajczak, Kacper Przybylski (R), Paweł Wiliński, Adam Zdrojewski, Michał Zobel (B)

 

Opiekunowie

ks. Marcin Kałwik, Robert Mikołajczak, Rafał Wojciechowski

 

Zobacz zdjęcia 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Bramkarz najleprzy niż casillas 8:34, 15 lutego 2014

    Aaaaaaaooooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwwwww YYYYYYeeeeeeeeaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Bramkarz 12:39, 16 lutego 2014

    Mam nadzieje że turniej prymasowski zostanie przez nas Wygrany!

    Odpowiedz
Kreator stron internetowych - przetestuj