WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW

2014-02-24 11:28:50, komentarzy: 0

Szanowni Państwo!

Informuję, że w sobotę 15 marca planowana jest wycieczka Liturgicznej Służby Ołtarza(ministranci i lektorzy) do Poznania. W planie wyścig na gokartach na torze Poznań Indoor Karting oraz seans filmowy w kinie Kinemapolis. Koszt wycieczki – 60 zł/os (bilet na gokarty, kino, autokar). Zapisy przyjmuję do dnia 2 marca włącznie (musimy wcześniej zarezerwować miejsca i mieć pewność co do liczebności grupy). Szczegółowe informacje bliżej terminu wycieczki.

 

Przypominam także o składkach comiesięcznych, które wynoszą:

za luty – 2zł, za marzec – 4zł, za kwiecień – 5zł, za maj i czerwiec – po 3zł (razem 15 zł od lutego do czerwca). W miarę możliwości proszę o ich uregulowanie.

 

W związku z letnim wyjazdem Służby Liturgicznej w marcu odbędzie się spotkanie z rodzicami. Szczegóły podamy w późniejszym terminie.

 

Wraz z rozpoczęciem Wielkiego Postu zaczniemy również przygotowania do obchodów Triduum Paschalnego, które wymaga pełnego zaangażowania wszystkich ministrantów i lektorów. Proszę zatem dopilnować, aby dzieci uczestniczyły we wszystkich zbiorkach w marcu i kwietniu.

 

W razie ewentualnych pytań, wątpliwości czy propozycji proszę o kontakt – tel. 664 285 000.

Pozdrawiam serdecznie

Rafał Wojciechowski

Prezes LSO

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator stron internetowych - przetestuj